Ana Sayfa DERSLER FIKIH Namazlar ve Kılınışları, Abdestin Alınışı vs. Tablo Halinde

Namazlar ve Kılınışları, Abdestin Alınışı vs. Tablo Halinde

101
1

Tüm namazların kaç rekat olduğu ve nasıl kılınacağına dair tablo halinde bilgiler yer alan tek sayfalık bir doküman sunuyorum sizlere.

İçerisinde ayrıca niyetin nasıl edileceği, kelime-i tevhit ve kelime-i şehadetin okunuşu ve anlamları, imanın ve İslam’ın şartları, abdest, gusül, teyemmüm ve namazın farzları, ezan ve kamet gibi her müslümana lazım olan bilgiler de yer almakta. En güzel yanı ise bütün bu saydıklarımın tek sayfa halinde olması.

Çalışmayı bu hale getirebilmek için uzun uğraşlar verdim. Fotokopi ile çoğaltıp tüm öğrencilerimize dağıttık, velilerine gönderdik. Çünkü biliyoruz ki daha imanın ve İslam’ın şartları nelerdir, namaz nasıl kılınır bilmeyen pek çok insanımız var. Umarım onlara bir nebze de olsa katkımız dokunmuştur.

Ayrıca abdestin nasıl alınacağını, namazın nasıl kılınacağını resimlerle gösteren, temel dini bilgilerin yer aldığı, sure ve duaların okunuşlarının bulunduğu bir diğer güzel çalışma da 2 sayfa halinde mevcut. Onu da istifadenize sunuyorum. Emeği geçenden Allah razı olsun.

3 harika döküman bir arada.

İncelemek ve indirmek için tıklayınız.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen ad-soyad bilginizi girin